Literatuur

Boekpresentatie Kim Longwood: Dichtbundel Een Serie Moordenaars – Zaterdag 23 november 2024 in Leeszaal Rotterdam West

Schrijver en dichter - en onze redacteur! - Kim Longwood komt met een tweede dichtbundel genaamd Een Serie Moordenaars. Dit viert Kim met een boekpresentatie en iedereen is welkom.

Na de debuutbundel WREEDFABRIEK welke uitkwam in 2021, komt Rotterdamse dichter Kim Longwood met een tweede dichtbundel. Een Serie Moordenaars is nog rauwer, nog droger en grappiger en nog geiler. Op zaterdag 23 november 2024 presenteert Kim de dichtbundel uitgegeven door Uitgeverij Palmslag in Leeszaal Rotterdam West.

Informatie boekpresentatie Een Serie Moordenaars

– Zaterdag 23 november 2024
– Leeszaal Rotterdam West, Rijnhoutplein 3
– Deuren open om 17:00
– Start evenement om 17:15
– Einde evenement om 19:00
Interview, voordracht en signeersessie
– Gratis entree, iedereen is welkom
– Hapjes en drankjes aanwezig

Kim Longwood

Dichtbundel Een Serie Moordenaars in samenwerking met Uitgeverij Palmslag

De tweede dichtbundel van Kim wordt gepubliceerd door Uitgeverij Palmslag. Kim heeft samen met de uitgeverij een crowdfund opgezet om geld op te halen om de bundel te publiceren. Het behalen van het streefbedrag is gelukt, misschien wel mede dankzij jou!

Alle mensen die de crowdfund hebben gesteund kunnen tijdens de boekpresentatie op zaterdag 23 november hun exemplaren en overige tegenprestaties ophalen in de Leeszaal en laten signeren door Kim.
Daarnaast is het een optie om de bundels en tegenprestaties op een later moment op te halen in Rotterdam of om het per post te ontvangen, mocht je niet aanwezig kunnen zijn.

Het is ook mogelijk om tijdens de boekpresentatie een exemplaar van Een Serie Moordenaars aan te schaffen in het geval dat je deze nog niet hebt besteld.

Ben je niet in de gelegenheid om naar de boekpresentatie te komen en wil je graag een exemplaar van Een Serie Moordenaars hebben? Schaf de bundel dan aan bij Uitgeverij Palmslag via de website. De bundel komt vrijdag 22 november officieel uit.

Interview, voordracht & signeersessie

Het programma van de boekpresentatie bevat een interview met Kim, gehouden door Liliane Waanders – (literair) journalist en programmamaker. Na het interview draagt Kim een selectie gedichten uit Een Serie Moordenaars voor. Tot slot is er tijd om dichtbundels te signeren en met de dichter en elkaar te praten.

De deuren van Leeszaal Rotterdam West gaan om 17:00 open, de inlooptijd bedraagt 15 minuten. Om 17:15 start het programma. Om 19:00 komt de boekpresentatie tot een eind.

Er zijn hapjes en drankjes aanwezig, de entree is gratis en je hebt geen ticket nodig. Iedereen is welkom, dus neem vooral mensen die van literatuur en kunst houden mee.

Hopelijk tot dan!

XOXO – Kim Longwood

Plaats een reactie