Fotografie

Met een wegwerpcamera maak je ook gewoon mooie foto’s

Voor diegene die het nog niet wisten, stiekem huist er in ons allen een fotograaf. Je bent slechts één plastic analoog camera verwijderd van een artistieke serie.

Het is een fabeltje dat een fotograaf de allerduurste gear nodig heeft om mooie platen te schieten. Natuurlijk helpt het enorm, daar is geen ontkennen aan, maar ook met een €7,99 kostende wegwerpcamera van de Kruidvat kom je ver. Oog voor compositie en smaak zijn namelijk niet te koop. Dus onder het mom van ‘Met een wegwerpcamera maak je ook gewoon mooie foto’s.’ namen we een analoog speeltje mee op vakantie en schoten beelden van de mooie stad Porto in Portugal.

Ben je overtuigd om de volgende keer wanneer je op vakantie gaat – of gewoon naar een leuk feestje – een wegwerpcamera aan te schaffen en de fotograaf in jezelf de vrije loop te laten gaan?

XOXO – Kim Longwood

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: